قیمت دستگیره کابینت های گلاس چند است و کجا پیدا می‌شود؟

قیمت دستگیره کابینت های گلاس چند است و کجا پیدا می‌شود؟

قیمت دستگیره کابینت هایگلاس یکی دیگر از هزینه هایی است که موقع برآورد قیمت تمام شده کابینت هایگلاس آشپزخونه باید اون رو هم حساب کنین. انواع بیشماری دستگیره کابینت هایگلاس موجوده که می تونه با ترکیب با درب و رنگ کابینت شما، فضایی بسیار شیک و رویایی براتون خلق کنه. کلی اطلاعات مفید و عالی رو قراره با هم درباره قیمت دستگیره کابینت هایگلاس مرور کنیم.

اصولاً دستگیره‌ها با اینکه قطعات بسیار کوچیکی هستن، اما در همان دید اول می تونن نظر هر بیننده‌ای را به خودشون جلب کنن و زیبایی خاصی به آشپزخونه‌ها بدن. سازنده‌های قدیمی و مطرح ساختمون برای جلب توجه مشتری ها، مخصوصا خانم‌ها دقت زیادی رو انتخاب وسایل تزئینی دارن. به هر حال این بخشی از هزینه نوسازی آشپزخانه و کابینت محسوب می‌شه. شاید پرداخت قیمت دستگیره کابینت هایگلاس خوب و درجه یک بتونه حتی فروش ساختمون رو هم برای سازنده‌ها راحت‌تر کنه. اما شما با شناخت کامل از انواع و قیمت دستگیره کابینت هایگلاس می تونین، خیلی راحت‌تر برای خریدشون تصمیم بگیرین.

نکاتی قبل از خرید و تعیین قیمت دستگیره کابینت هایگلاس

قیمت دستگیره کابینت هایگلاس
قیمت دستگیره کابینت هایگلاس

قبل از اقدام به خرید و برآورد قیمت دستگیره کابینت هایگلاس مسئله‌ای رو کاملاً باید روشن کنین. تعداد طرح‌ها و رنگ هایی که می شه به عنوان دستگیره کابینت هایگلاس استفاده کرد تقریباً غیر قابل شمارش است. اینکه چه طرحی رو ترجیح میدین و دوست دارین از چه جنسی برای دستگیره کابینت هایگلاس آشپزخونتون استفاده کنین، تأثیر مستقیم و زیادی روی قیمت دستگیره کابینت هایگلاس داره.

حالا بیاید انواع دستگیره کابینت مناسب برای کابینت هایگلاس رو با هم مرور کنیم. البته بیشتر از اینکه جنس این دستگیره‌ها تأثیر داشته باشه، این طرح و رنگشون هست که می تونه اثر مستقیمی روی انتخاب افراد داشته باشه. با این حال از انواع دستگیره‌های کلاسیک، مدرن، سرامیکی، توکار، دکمه ای، افقی، ایستاده، برنجی، استیل و چند تا نوع دیگه می شه برای کابینت هایگلاس استفاده کرد. شرایط انتخاب سخت‌تر شد؟ نگران نباشید!

با وارد شدن قیمت کابینت هایگلاس کلی از این طرح‌ها و مواردی که هست فیلتر شده و مسیر انتخاب یکی از اونا راحت‌تر میشه.

بهترین قیمت کابینت هایگلاس رو کجا باید پیدا کنیم

بهترین قیمت دستگیره کابینت هایگلاس
بهترین قیمت دستگیره کابینت هایگلاس

حالا سؤال بعدی اینجاست که بهترین قیمت دستگیره کابینت هایگلاس رو کجا می تونیم پیدا کنیم؟ سؤال خیلی خوبیه. در درجه اول نزدیک‌ترین فروشگاه‌های در دسترس برای خرید دستگیره کابینت هایگلاس، فروشگاه‌های اینترنتی هستن. خیلی از اونا کاملاً معتبر هستند و هیچ نگرانی برای خرید از این فروشگاه‌ها نیست. فقط باید فروشگاهی انتخاب کنین که هم جنسش جور باشه هم قیمتاش مناسب باشه و هم بشه راحت توش گشت و بهترین طرح‌ها رو انتخاب کرد. قیمت دستگیره کابینت هایگلاس تو این مراکز هم می تونه خوب باشه. بعضی از اونا تخفیف هایی رو هم به مناسبت‌های مختلف برای مشتری‌ها ارائه میدن.

دومین گزینه برای تعیین قیمت دستگیره کابینت هایگلاس و خرید، فروشگاه‌های تجاری محلی هستن که معمولاً قیمت تو اون ها خیلی کنترل شده نیست اما نزدیکن، برای خرید از چنین فروشگاه هایی احتمالاً باید کمی بیشتر هزینه کنین. برای خرید‌های زیاد و عمده معمولاً منطقی به نظر نمی رسن البته جنس هاشون هم هیچ وقت کامل نیست زیرا به همه منابع عرضه دستگیره کابینت هایگلاس دسترسی ندارن.

برای خرید از فروشگاه‌های عمده فروشی و تک فروشی به قیمت عمده باید بازار تشریف ببرید. بازار حسن آباد بزرگترین بازار برای خرید دستگیره کابینت هایگلاس است. برای رسیدن به این فروشگاه‌ها کمی باید زحمت بکشین، اما قیمت دستگیره کابینت هایگلاس در این فروشگاه‌ها ایده آل‌ترین قیمت خواهد بود.

قیمت دستگیره کابینت هایگلاس

حالا وقت اون رسیده که برآورد درستی از قیمت کابینت هایگلاس داشته باشین. قیمت هایی که تو لیست زیر هست می تونه کمک خوبی برای شما باشه.

نوع دستگیره کابینت محدوده قیمتی
دستگیره کابینت متری مخفی ایرانی از ۳۰۰۰۰ تومن
دستگیره کابینت متری مخفی چینی و خارجی از ۱۷۰۰۰۰ تومن
دستگیره کابینت توکار ایرانی و خارجی از ۱۵۰۰ تومن
دستگیره کابینت کلاسیک از ۸۰۰۰ تومن
دستگیره کابینت سرامیکی کلاسیک از ۱۲۰۰۰ تومن
دستگیره کابینت مدرن از ۳۰۰۰ تومن

نکات مهمی درباره جدول قیمت دستگیره کابینت هایگلاس:

  • اول از همه باید بدونید که این قیمت‌ها حدودی هستن. مثلاً دستگیره کابینت هایگلاس کلاسیک می تونه ۳۰۰۰۰۰ تومن هم قیمت بخوره.
  • این قیمت‌ها هم هر چند وقت یک بار آپدیت میشن.
  • در خریدهای عمده تخفیف کاملاً عادیه و سعی کنین تخفیف بگیرین.
  • برای برآورد قیمت باید اول طرح و جنسی که لازم دارین رو انتخاب کنین.
  • بهترین کار برای داشتن یک قیمت دقیق از دستگیره کابینت هایگلاس مشورت با یک کابینت ساز کاربلد و ماهر است.
قیمت دستگیره کابینت هایگلاس 2
قیمت دستگیره کابینت هایگلاس

البته کابینت سازها معمولاً با فروشنده‌های خاصی کار می کنن و اگه قراره کار نصب کابینتتون رو به کسی بسپارین یا کابینت ساز آشنا دارین، می تونن براتون تخفیف‌های خوبی هم از فروشنده‌های همکار خودشون بگیرن.

احتمالاً برای شما هم پیش اومده که وقتی دستگیره کابینت هایگلاس خونه اطرافیان و دوستانتون رو دیدین، مجذوب زیبایی و تماشای اونا شدین. در نگاه اول ممکنه این دستگیره‌ها خیلی گرون به نظر برسن اما همیشه اینطور نیست. با گشت و گذار البته تو جای درست میشه دستگیره کابینت هایگلاس رو تا حد زیادی اقتصادی‌تر تهیه کرد.

دستگیره کابینت هایگلاس تو زیبایی آشپزخونه خیلی مهمه. از این نظر نباید تو انتخاب این دستگیره‌های کوچیک سهل انگاری کرد. یک انتخاب خوب برای دستگیره کابینت می تونه دکوراسیون آشپزخونه رو خیلی جذاب‌تر از قبل کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *