قیمت کابینت جدید| انواع جدید کابینت و قیمت‌ها

قیمت کابینت جدید – دی 98 | انواع جدید کابینت و قیمت‌ها

بنظر می‌رسه یا به دنبال قیمت های جدید و به‌روز کابینت هستین و یا به درجستجوی قیمت کابینت هایی که جدیداً به بازار آمدند و تکنولوژی نوینی دارند. در این مطلب، درباره هر دو مورد صحبت می‌کنیم.

۱- قیمت کابینت های جدید (که جدیداً مُد شده‌اند)

در این بخش، کابینت هایی که اخیراً در بازار رواج پیدا کردند رو به طور خیلی خلاصه توضیح می‌دهیم؛ سپس قیمت هر نوع کابینت رو بررسی می‌کنیم.

کابینت ام دی اف فوق برجسته + قیمت

این نوع کابینت با متریال جدیدی ساخته میشه که بهش میگن ورق ام دی اف فوق برجسته. وقتی دست روی این ورق می‌کشین، کمی حس این رو داره که انگار روی چوب دارین دست می‌کشین. برجستگی‌های جالب و زیادی روی این نوع کابینت جدید دیده می‌شه. اولین بار این نوع ورق از اتریش به ایران آمد و سپس از چین. امروز اما در کشور خودمون تولید این نوع ورق رو داریم. جدول قیمت این نوع کابینت جدید به این صورت است:

نام کابینت جدیدحداقل قیمت
 (تومان به ازای یک متر)
حداکثر قیمت
 (تومان به ازای یک متر )
توضیحات
کابینت ام دی اف فوق برجسته۱,۲۵۰,۰۰۰۱,۵۰۰,۰۰۰کابینت ساخته شده از ورق های ام دی اف برجسته تر از نسل های قبلی ام دی اف

کابینت‌های پلی گلاس و لمی گلاس + قیمت

کابینت‌های پلی گلاس و لمی گلاس رو میشه در دسته کابینت گلس قرار داد. نوع رایج کابینت گلس، کابینت هایگلاس است که دیگه الان جزء کابینت های جدید محسوب نمی‌شه. اما انواع پلی گلاس و لمی گلاس، با تغییراتی در رویه ی براق ورق، سعی کرده اند مزایایی نسبت به هایگلاس داشته باشند. این دو نوع، کابینت های جدیدی در بازار ایران هستند. قیمت این دو نوع رو در جدول پایین به تفکیک انواع ایرانی و خارجی می‌تونین ملاحظه کنین:

نام کابینت جدیدحداقل قیمت
 (تومان به ازای یک متر)
حداکثر قیمت
 (تومان به ازای یک متر )
توضیحات
قیمت کابینت پلی گلاس و لمی گلاس خارجی۲,۱۰۰,۰۰۰۲,۲۰۰,۰۰۰توضبح در جدول اصلی (بالا) آمده است
قیمت کابینت پلی گلاس و لمی گلاس ایرانی۲,۰۰۰,۰۰۰۲,۸۰۰,۰۰۰توضبح در جدول اصلی (بالا) آمده است

کابینت هایگلاس‌های ایرانی دورو نما + قیمت

کابینت هایگلاس چیز جدیدی نیست. اما معمولاً ورق‌های هایگلاس، از یک سمت هایگلاس هستند. یعنی از یک روی اونها کابینت درخشان و براق دیده میشه. مثلاً وقتی درب کابینت رو باز می‌کنی، اون سمت داخلش دیگه براق نیست. اما جدیداً نوعی از ورق‌های های‌گلاس در کشور داره تولید می‌شه که از هر دو سمت درخشنده و به معنای واقعی هایگلاس هستند. یعنی هر دو روی کار، نمای هایگلاس داره. قیمت این نوع کابینت مشابه قیمت هایگلاس معمولی ایرانی است که در جدول ادامه همین مطلب (بخش ۲) آمده است.

کابینت چوبی با رنگ پلی اورتان + قیمت

کابینت چوبی که اصلاً جدید نیست با اینکه بسیار بسیار شیک و با کلاسه. اما رنگی که روی چوب استفاده می‌شه می‌تونه انواع مختلف باشه. در ایران معمولاً پلی استر استفاده می‌کنند. اما اخیراً از رنگ پلی اورتان هم استفاده می‌شه.

 پلی اورتان رنگ سختی است که خش پذیر نیست، ضد آبه و یک جورایی شبیه رنگ اتوموبیل‌ها است با این تفاوت که بافت لایه زیرین (چوب) رو به خوبی نمایش میده. البته کیفیت همین رنگ پلی اورتان هم متنوعه و باید حواستون باشه. قیمت این نوع کابینت های چوبی با رنگ پلی اورتان رو در جدول زیر ببینین:

نام کابینت جدیدحداقل قیمت
 (تومان به ازای یک متر)
حداکثر قیمت
 (تومان به ازای یک متر )
توضیحات
قیمت کابینت چوبی از نوع تمام چوب با پوشش رنگ پلی اورتان۳,۳۰۰,۰۰۰۴,۹۵۰,۰۰۰قیمت کابینت چوبی بستگی به نوع چوب و طرح کابینت دارد
قیمت کابینت چوبی از نوع روکش چوب با پوشش رنگ پلی اورتان۲,۵۵۰،۰۰۰۳,۴۰۰,۰۰۰قیمت کابینت چوبی بستگی به نوع چوب و طرح کابینت دارد

کابینت ام دی اف خام رنگ پذیر، جدیدترین نوع کابینت + قیمت

این یک نوع کابینت جدید در بازار ایران است که طرفدارهای زیادی داره پیدا می‌کنه. ورق‌های خام ام دی اف رو با دستگاه CNC مطابق طرح دلخواه حکاکی می‌کنند و سپس اون رو رنگ میزنند. مزایای این نوع کابینت اینه که:

  • میتونه به شکل طرح‌های کلاسیک دربیاد.
  • میتونه تنوع رنگ زیادی داشته باشه. مثلاً می‌تونی کابینت با رنگ سبز داشته باشی.
  • قیمتش خیلی مناسبه. قیمت CNC نسبت به سال‌های قبل، مجموعاً پایین اومده.

جدول قیمت این کابینت جدید، در جدول زیر آمده:

نام کابینت جدیدحداقل قیمت
 (تومان به ازای یک متر)
حداکثر قیمت
 (تومان به ازای یک متر )
توضیحات
کابینت ام دی اف رنگ پذیر۱,۳۵۰,۰۰۰۱,۶۰۰,۰۰۰کابینت ساخته شده از ورق های ام دی اف خام که با دستگاه cnc برجسته کاری شده و سپس رنگ می‌شود.

۲- قیمت جدید و به روز انواع کابینت

ما در سایت قیمتا، بازه قیمت هر نوع کابینت رو به ازای هر متر ارائه می‌کنیم. تلاش ما اینه که قیمت‌ها کاملاً به روز و جدید باشه. خلاصه جدول قیمت‌ها رو برای انواع کابینت در اینجا براتون میاریم. قیمت هر یک از کابینت هایی که جدید در بازار آمده اند رو در بالا گفتیم. در این جدول قیمت کابینت های جدید نیامده:

جدول قیمت به روز انواع کابینت

نام کابینت و نوع آنحداقل قیمت
 (تومان به ازای یک متر)
حداکثر قیمت
(تومان به ازای یک متر )
توضیحات بیشتر
قیمت نئوپان با روکش ملامینه۹۹۰,۰۰۰۱,۱۰۰,۰۰۰این نوع کابینت دارای بدنه و نما با جنس ملامینه است. ملامینه در اینجا یعنی ورقی از جنس نئوپان با روکشی از جنس ملامینه
قیمت کابینت ام‌دی‌اف خارجی۱,۶۵۰,۰۰۰۱,۸۰۰,۰۰۰این نوع کابینت دارای بدنه و نما با جنس ورق های ام دی اف است. ام دی اف این نوع کابینت ساخت کشور های خارجی مثل ترکیه و اتریش می‌باشد.
قیمت کابینت ام‌ دی ‌اف ایرانی۱,۶۰۰,۰۰۰۱,۹۰۰,۰۰۰این نوع کابینت دارای بدنه و نما با جنس ورق های ام دی اف است. ام دی اف این نوع کابینت ساخت کشور ایران می‌باشد.
قیمت کابینت هایگلاس خارجی – ترک۱,۹۰۰,۰۰۰۲,۴۲۰,۰۰۰این نوع کابینت دارای بدنه ای از جنس ام دی اف و نما از جنس ورق های هایگلاس است. ورق هایگلاس این نوع کابینت ساخت کشور ترکیه می‌باشد.
قیمت کابینت های گلاس ایرانی۱,۶۰۰,۰۰۰۱,۹۰۰,۰۰۰این نوع کابینت دارای بدنه ای از جنس ام دی اف و نما از جنس ورق های هایگلاس است. ورق هایگلاس این نوع کابینت ساخت کشور ایران می‌باشد.
قیمت کابینت پلی گلاس و لمی گلاس خارجی۲,۱۰۰,۰۰۰۲,۲۰۰,۰۰۰این نوع کابینت ها دارای بدنه ای از جنس ام دی اف و نما از جنس ورق های پلی گلس یا لمی گلس هستند این نوع ورق ها نسبتا جدید هستند و درخششی شبیه هایگلاس دارند. ورق های این دو نوع کابینت ساخت کشورهای خارجی مثل ترکیه می‌باشد.
قیمت کابینت پلی گلاس و لمی گلاس ایرانی۱,۸۰۰,۰۰۰۲,۰۰۰,۰۰۰این نوع کابینت‌ها دارای بدنه ای از جنس ام دی اف و نما از جنس ورق های پلی گلس یا لمی گلس هستند این نوع ورق ها نسبتا جدید هستند و درخششی شبیه هایگلاس دارند. ورق های این دو نوع کابینت ساخت کشور ایران می‌باشد.
قیمت کابینت وکیوم (ممبران)۲,۰۰۰,۰۰۰۲,۸۰۰,۰۰۰قیمت‌های کابینت‌های ممبران وابسته به طرح و برند سازنده آن کابینت است. یکی از برندهای معتبر در این زمینه شرکت آکس چوب است.
قیمت کابینت چوبی از نوع تمام چوب۳,۳۰۰,۰۰۰۴,۹۵۰,۰۰۰قیمت کابینت چوبی بستگی به نوع چوب و طرح کابینت دارد.
قیمت کابینت چوبی از نوع روکش چوب۲,۵۵۰،۰۰۰۳,۴۰۰,۰۰۰قیمت کابینت چوبی بستگی به نوع چوب و طرح کابینت دارد.
قیمت کابینت PVC – پی وی سی۲,۱۵۰,۰۰۰۲,۶۵۰,۰۰۰جنس درب‌ها و بدنه این نوع کابینت کاملاً از نوع پی وی سی است.
قیمت کابینت فلزی از نوع استیل۲,۴۵۰,۰۰۰۳,۳۰۰,۰۰۰جنس درب‌ها و بدنه این نوع کابینت  از نوع استیل است.
قیمت کابینت فلزی از نوع گالوانیزه۱,۲۰۰,۰۰۰۱,۴۰۰,۰۰۰جنس درب‌ها و بدنه این نوع کابینت  از نوع گالوانیزه می‌باشد.

تذکر مهم: قیمت دقیق رو فقط وقتی می‌تونین بدست بیارین که از کابینت ساز قیمت نهایی رو استعلام کنید.

رفرنس: تشکر از سلام ساختمان که در تهیه جدول بالا، به تیم «قیمتا» کمک کردند. سلام ساختمان در زمینه معرفی و ضمانت کابینت سازهای کلاسیک و مدرن، تخصص داره.

1 دیدگاه برای “قیمت کابینت جدید| انواع جدید کابینت و قیمت‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *