قیمت کابینت سفید

قیمت کابینت سفید

قیمت کابینت سفید چقدره؟ در اینجا پیرامون این موضوع صحبت خواهیم کرد.

قیمت کابینت سفید ام دی اف

کابینت سفید ساخته شده با متریال ام دی اف، بسته به اینکه چه نوع ام دی اف و چه کیفیتی از ساخت و چه طرحی مد نظر باشه متفاوته. همون طور که در مقاله جامع قیمت کابینت آشپزخانه و نکات آمده، حدود قیمت انواع کابینت ام دی اف به شرح جدول زیر است. قیمت کابینت ام دی اف سفید هم در همین محدوده جای میگیره.

نوع کابینتقیمت حداقل (تومان) قیمت میانه (تومان) قیمت حداکثر (تومان)
ام دی اف ایرانی کیفیت معمولی ۹۵۰,۰۰۰ ۱,۰۲۵,۰۰۰ ۱,۱۰۰,۰۰۰
ام دی اف ایرانی کیفیت زیاد ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۱,۱۷۵,۰۰۰ ۱,۴۰۰,۰۰۰
ام دی اف ایرانی فوق برجسته ۱,۰۰۰,۰۰۰ ۱,۱۲۵,۰۰۰ ۱,۲۵۰,۰۰۰

قیمت کابینت سفید هایگلاس

کابینت سفید ساخته شده با ورق‌های هایگلاس هم مثل هر نوع کابینت دیگه، خیلی بستگی به کیفیت متریال، کیفیت ساخت و جزئیات طرح داره. محدوده قیمت انواع کابینت هایگلاس مطابق جدول است که در ادامه میاد. قیمت کابینت هایگلاس سفید هم در همین بازه قیمتی خواهد بود.

نوع کابینت قیمت حداقل (تومان) قیمت میانه (تومان) قیمت حداکثر (تومان)
کابینت هایگلاس ایرانی ۱,۴۵۰,۰۰۰ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۱,۷۰۰,۰۰۰
هایگلاس خارجی (ترک) ۱,۷۰۰,۰۰۰ ۱,۷۰۰,۰۰۰ ۲,۰۰۰,۰۰۰

قیمت کابینت سفید ممبران

کابینت‌های سفید ساخته شده با تکنولوژی ممبران، یکی از محبوب ترین انواع کابینت ممبران هستند. البته تفاوت اونها با سایر کابینت‌های ممبران فقط در رنگ اون هاست و برای همین از نظر قیمت تفاوتی ندارند. به طور کلی رنگ در قیمت کابینت تأثیر زیادی نداره. محدوده قیمت کابینت ممبران به شرح زیر است.

نوع کابینت قیمت حداقل (تومان) قیمت میانه (تومان) قیمت حداکثر (تومان)
ممبران (وکیوم)
۱,۸۰۰,۰۰۰
  ۲,۰۵۰,۰۰۰      ۲,۰۰۰,۰۰۰

ورق ام دی اف سفید برای ساخت یونیت چیست؟

ورق سفید مخصوص ساخت یونیت

میدونین که یک بخش مهم از کابینت، بدنه کابینت است که به آن «یونیت» هم می‌گن. یونیت ها درواقع اسکلت کابینت هستند و درب های کابینت روی اون ها نصب میشه. امروزه قریب به اتفاق یونیت های کابینت ها رو با ورق ام دی اف سفید میسازند. این نوع ورق سفید که برای یونیت استفاده میشه با ورق های ام دی اف یا هایگلاس سفید که بقیه قسمت های کابینت رو باهاش میسازند فرق داره. چه فرقی؟ فرق جنس این ورق‌های سفید، در کیفیت لایه ملامینه ی روی MDF است.

جنس لایه ملامینه روی ام دی اف این ورق ها که باهاش یونیت ها رو میسازند، کیفیت کمتری داره. حتی ممکنه کیفیت مغزی این ورق ها (یعنی کیفیت ماده MDF) اونها هم کیفیت پایینتری باشه.

مسئله دیگه ای که این ورق های ام دی اف سفید که باهاش یونیت کابینت رو میسازند اینه که در بازار جنس های با کیفیت پایین و خیلی پایین هم از این ورق ها زیاده.

میتونید برای اطلاعات بیشتر مطلب قیمت کابینت ملامینه رو بخونید.

چرا در مورد ورق ام دی اف سفید مخصوص ساخت یونیت کابینت صحبت کردیم؟

چون حواستون باشه اگر به دنبال ساخت کابینت سفید، بخصوص کابینت ام دی اف سفید، یک وقت اشتباهی از ورق های مخصوص ساخت یونیت که اون ها هم سفید رنگ هستند، برای ساخت درب و نمای کابینت شما استفاده نشه! این میتونه یک جور کلاه برداری باشه. البته معمولاً این اتفاق نمیافته اما به هر حال شما آگاه باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *