قیمت کابینت ملامینه | هزینه هر نوع کابینت ملامینه؟

قیمت کابینت ملامینه | دی 98 – هزینه هر نوع کابینت ملامینه؟

اگر در جستجوی قیمت کابینت ملامینه هستی، بهتره ابتدا بهت بگم که کابینت ملامینه دو نوع است. در اینجا قیمت هر دو نوع کابینت ملامینه رو در جدول مربوطه بهت ارائه می‌کنیم. قیمتی که مربوط به دی ماه ۹۸ است.

قیمت کابینت ملامینه از نوع نئوپانی

یک نوع ورق ملامینه هست که مغزی اون از جنس نئوپان و روکشش از جنس ملامینه است. در واقع ملامینه ماده ای ضد آب و رطوبت است که میتونه روی نئوپان، ام دی اف و غیره کشیده بشه. معمولاً وقتی میگن «ورق ملامینه» منظور همین نئوپان با روکش ملامینه است. وقتی هزینه کابینت ها رو بررسی کنین میبینین کابینت‌هایی که از این متریال ساخته می‌شن، جزء ارزون‌ترین کابینت‌ های موجود در بازار هستند. بدنه و درب های این نوع کابینت از نئوپان روکش ملامینه ساخته می‌شه. در جدول زیر قیمت این نوع کابینت رو ملاحظه می‌کنی:

جدول قیمت به ازای هر متر طول کابینت ملامینه – نئوپان

جدول بازه حدودی قیمت کابینت – (به روزرسانی: شهریور ۱۴۰۰)

کابینت حداقل قیمت
 (تومان)
حداکثر قیمت
 (تومان)
توضیحات
قیمت ملامینه از نوع نئوپان-ملامینه 00 قیمت کابینت چوبی بستگی به نوع چوب و طرح کابینت دارد

پیشنهاد مهم: در مورد کابینت های ملامینه (مثل اکثر کابینت ها) پیشنهاد میکنیم بخش زیر سینک رو به سبکی بسازید که در مطلب کابینت زیر سینک  گفتیم. یعنی با متریال پی وی سی. اینطوری کابینت تون بیشتر در برابر رطوبت مقاومت خواهد داشت.

قیمت کابیبت تون وقتی به این سبک بسازید شاید حدود ۵۰۰ هزار تومن نسبت به حالتی که بخش زیر سینک هم با ملامینه ساخته بشه، بیشتر دربیاد. اما ارزششو داره.

قیمت کابینت ملامینه از نوع ام دی اف

گاهی اوقات ممکنه به متریالی که مغزی آن ام دی اف و روکش اون ملامینه است هم ملامینه بگن. البته این بیان چندان درست نیست. متریالی که شرح دادیم، در واقع همون ام دی اف است نه ملامینه.

این مطلب رو از این جهت اینجا آوردیم که حواستون باشه موقع صحبت با کابینت ساز یک بار چک کنین منظور ایشون دقیقاً کدوم نوع است. بهرحال قیمت این نوع کابینت رو هم اینجا میاریم:

جدول قیمت به ازای هر متر طول کابینت ملامینه – ام دی اف(به روزرسانی: شهریور ۱۴۰۰)

کابینت حداقل قیمت
 (تومان)
حداکثر قیمت
 (تومان)
توضیحات
قیمت ملامینه از نوع مغزی ام دی اف 00 قیمت کابینت چوبی بستگی به نوع چوب و طرح کابینت دارد

نکته مهم برای روش قیمت گیری صحیح

یک نکته خیلی کوتاه ولی مهم اینه: اگر قصد دارین قرارداد ساخت کابینت ملامینه یا هر نوع دیگه از کابینت ها رو دارین، اکیدا پیشنهاد میکنیم قیمت متری رو ملاک تعاملاتتون با کابینت ساز قرار ندهید. بلکه قیمت تمام شده رو از کابینت ساز بخواهید.

برآورد قیمت کابینت ملامینه در سال ۹۹

شما می تونید پیش‌بینی قیمت کابینت امسال رو در یکی از مقالاتمون ببینید. برای برآورد قیمت کابینت ملامینه در اوایل تابستان ۹۹ به مقاله زیر مراجعه کنید.

پیش‌بینی قیمت کابینت در سال ۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *