قیمت کابینت های گلاس AGT

قیمت کابینت های گلاس AGT

کابینت هایگلاس AGT چیست و چه قیمتی داره؟ در این مطلب کارشناسان ما به شما پاسخ میدن که کابینت هایگلاس agt چرا محبوبه و حدود قیمت آن چقدره.

قیمت کابینت هایگلاس AGT متری چند است؟

کابینت های گلاس agt جزء دسته کابینت های ترک محسوب میشه. یعنی کابینت هایی که با متریال هایگلاسِ ساخت شرکت ای جی تی ساخته میشن. این شرکت یک کمپانیِ ترکیه ای و تولیدکننده ورق هایگلاس با کیفیت مناسب است. همون طور که در مطلب قیمت کابینت هایگلاس ترک گفتیم، قیمت کابینت ترک در حدود جدول زیر است.

جدول بازه حدودی قیمت کابینت « های گلاس »- (به روزرسانی: شهریور ۱۴۰۰)

نوع کابینت قیمت حداقل (تومان) قیمت حداکثر (تومان)
هایگلاس خارجی (ترک) 00

همونطور که ملاحظه میکنین، قیمت کابینت های ترک، در یک بازه قیمتی معین قرار دارند. قیمت کابینت هایگلاس AGT تقریبا در میانه ی قیمتِ کابینت‌های ترک جای می‌گیره. اما در ادامه یادآوری می‌کنیم که این نوع قیمت گیری اصلاً دقیق نیست!!

چرا هزینه کابینت بر اساس قیمتِ متری (مثل جدول بالا) قابل اعتماد نیست؟

دلایل زیادی داره که در ابتدای مقاله جامع قیمت انواع کابینت و نکات اونها رو ذکر کردیم. اگر خیلی خیلی خلاصه بخوایم بگیم، دلیلش اینه که تا جزئیات طرح و متریال مشخص نباشه، قیمت کابینت به صورت دقیق بدست نمیاد. بنابراین وقتی این موارد مشخص نیست، قیمتِ متری به سبک جدول بالا، میتونه باعث اشتباه بشه.

در مورد قیمت کابینت هایگلاس agt هم همین موضوع صادق است! پس پیشنهاد ما اینه از دو یا چند کابینت ساز حرفه ای همراه با طرح و جزئیات دقیق، قیمت نهایی رو استعلام کنین.

چرا هایگلاس agt معروف تره؟

به طور اجمال پاسخ این سؤال اینه که برند AGT علاوه بر کیفیت خوبش، در بازار ایران بهتر از سایر برندهای ترکی جا باز کرده. حتی یک شعبه از کارخانه AGT در ایران فعالیت می‌کنه. پیشنهاد می‌کنیم مقاله قیمت کابینت هایگلاس ترک رو که در اونجا برندهای دیگری از هایگلاس ترک معرفی شدند رو مطالعه کنین.

برآورد قیمت کابینت هایگلاس AGT در سال ۹۹

در یکی از مقالاتمون اومدیم قیمت‌های انواع کابینت رو در سال جدید پیش‌بینی کردیم که مربوط به امسال هست. برای برآورد قیمت کابینت هایگلاس در اوایل تابستان ۹۹ به مقاله زیر مراجعه کنید.

پیش‌بینی قیمت کابینت در سال ۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *